Cozy And Sunny Apartment In Uptown

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Cozy And Sunny Apartment In Uptown Praag bevindt zich binnen 19 minuten loopafstand van Gedenkteken voor Jan Palach en biedt wifi. Dit 1-badkamer appartement is in de oude wijk van Praag en verwelkomt gasten in de buurt van de Žižkov-televisietoren.

Deze accommodatie biedt 1 slaapkamer voor maximaal 4 gasten. Geniet van het comfort van een badkamer in dit appartement, dat met een haardroger en badlakens is uitgerust.

Om uw comfort te verhogen, heeft Cozy And Sunny Apartment In Uptown een complete keuken met een koelkast.

Dit appartement is te vinden in de Praag 3 wijk, binnen 2 km van het Letná Park. De dichtstbijzijnde bushalte Jiriho z Podebrad ligt op 550 meter afstand, terwijl het Oude Stadsplein op 25 minuten lopen verderop ligt. Cozy And Sunny Apartment In Uptown ligt op circa 600 meter van het metrostation Jiřího z Poděbrad en niet ver van het treinstation Centraal van Praag.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cozy And Sunny Apartment In Uptown Praag
Brooklyn Sauna Apt By Ruterra
Mobiele prijsaanbieding

Brooklyn Sauna Apt By Ruterra

7.4
Goed 39 beoordelingen
125 m van de accommodatie
USD 705 USD 635
per nacht
Turnkey I King George Square Studio
Mobiele prijsaanbieding

Turnkey I King George Square Studio

9.3
Schitterend 123 beoordelingen
367 m van de accommodatie
USD 103 USD 93
per nacht
Prague Days - Luxurious 3Bdr Maisonette W Ac & Balcony & Desk
Mobiele prijsaanbieding

Prague Days - Luxurious 3Bdr Maisonette W Ac & Balcony & Desk

419 m van de accommodatie
USD 1244 USD 1120
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    19 km

    Treinstations

    Station Praha hlavní nádraží
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cozy And Sunny Apartment In Uptown te vinden?
      Cozy And Sunny Apartment In Uptown is in de Praag 3 wijk gesitueerd, binnen 19 minuten loopafstand van Gedenkteken voor Jan Palach.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cozy And Sunny Apartment In Uptown?
      Populaire plekken in de buurt van Cozy And Sunny Apartment In Uptown zijn onder andere het Letná Park, Gedenkteken voor Jan Palach, het Oude Stadsplein.
    • Hoeveel kost het om bij Cozy And Sunny Apartment In Uptown te verblijven?
      De huurprijs van Cozy And Sunny Apartment In Uptown is €52.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Malkovich en The Tavern Bar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Cozy And Sunny Apartment In Uptown aangeboden?
      Ja, Cozy And Sunny Apartment In Uptown biedt wifi.
    • Is er een keuken in Cozy And Sunny Apartment In Uptown?
      Bij Cozy And Sunny Apartment In Uptown vinden gasten een complete keuken met een koelkast.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    19 km

    Treinstations

    Station Praha hlavní nádraží
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cozy And Sunny Apartment In Uptown Praag

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten